skip to Main Content
Jakość premium z MDH

Jakość premium z MDH

Czy są Państwo w stanie podjąć to ryzyko i użytkować wyłącznie paliwo średniej jakości wiedząc, jak źle wpływa to na każdy pojazd? Nasza firma MDH oferuje paliwo, które posiada jakość premium. Nie ważne czy interesuje Państwa hurt, czy detal. Jesteśmy w stanie sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów. Wyróżniamy się zdecydowanie na tle konkurencji, oferując naszym klientom to co najlepsze. Naszą misją jest głównie dystrybucja paliw, dzięki naszym profesjonalnym pojazdom, które w sposób bezpieczny przewiozą dane paliwo w dane miejsce. Z naszej oferty korzysta już szerokie grono odbiorców, zadowolonych z jakości premium. Nasza hurtowa, jak i detaliczna sprzedaż rozciąga się na województwa śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie.

Kupuj od najlepszych

Współpracujemy z popularnymi markami, które zawsze posiadają potwierdzoną normę. Są to firmy: Orlen, Lotos, Galon i Solumus. Wszyscy doskonale wiemy, że aby urządzenia i pojazdy funkcjonowały w sposób prawidłowy, nasza sprzedaż hurt czy detal, musi opierać się na paliwie o wysokich standardach. Olej napędowy, jak i benzyna, którą oferujemy na terenie takich województw jak: śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie gwarantuje efektywną pracę każdego silnika i zadba o to, aby zbyt szybko nie uległ eksploatacji. Dystrybucja paliw to dla naszych klientów gwarancja bezpiecznego i sprawnego dostarczenia danego paliwa na miejsce przez wykwalifikowanych kierowców autocystern.

Nasza firma to przede wszystkim jakość premium, sprzedaż hurt lub detal i dystrybucja paliw. Wszystkie te elementy pozwalają nam na pełen profesjonalizm. Jeśli więc interesuje Państwa benzyna lub olej napędowy w wybranych województwach: śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie, to nie ma się nas czym zastanawiać! Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami:

MDH Sp. z o.o.

ul. Pułaskiego 25

42-200 Częstochowa

NIP: 5732850700

REGON: 243643155

KRS: 0000520488

Tel. 518 247 747

Tel. 518 718 018

e-mail: biuro@mdh.net.pl