skip to Main Content
Paliwo Arktyczne Częstochowa Śląsk

Olej napędowy arktyczny

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości olej napędowy arktyczny, który idealnie nadaje się do użytku w warunkach zimowych i oczywiście w arktycznym klimacie. Więc nawet jeśli dosięgnie nas ekstremalnie niska temperatura, olej nie straci swoich parametrów. Jest on dostępny w okresie zimowym. W cieplejszych porach roku lepiej zamienić go na inny olej napędowy.

Dlaczego ważne jest, aby korzystać z odpowiedniego oleju napędowego?

Olej napędowy, który nie nadaje się do użytku w warunkach zimowych, może zacząć po prostu mętnieć, przez co samochód może nie odpalić, a nawet jeśli to zły olej będzie zwiększał zużycie paliwa, co narazi nas na niepotrzebne, dodatkowe koszty. Zima to czas, aby wybrać olej napędowy arktyczny, który nie będzie doprowadzał do niepożądanych sytuacji. Przeważnie temperatura mętnienia oleju napędowego wynosi -22 stopnie Celsjusza, a olej napędowy premium -32 stopnie Celsjusza.

Dla wymagających użytkowników

Samochody z silnikiem diesel nie lubią mrozów, o czym przekonał się niejeden kierowca, który go posiada. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zadbać o silnik, który pobierając olej napędowy arktyczny, będzie go chronił oraz minimalizował zużycie podzespołów. Dzięki temu, że będzie można go używać podczas zimowych dni, wpłynie to korzystnie na obniżenie ilości emisji substancji szkodliwych, które uwalniają się do atmosfery. Takie rozwiązanie pozwoli na zwiększoną ochronę środowiska, co w naszych czasach jest bardzo wskazane. Używając oleju napędowego arktycznego, dane auto nie będzie potrzebowało długiego czasu na rozgrzanie co sprawi, że stanie się ono bardziej ekologiczne.

Skontaktuj się z nami:

MDH Sp. z o.o.

ul. Pułaskiego 25

42-200 Częstochowa

NIP: 5732850700

REGON: 243643155

KRS: 0000520488

Tel. 518 247 747

Tel. 518 718 018

e-mail: biuro@mdh.net.pl