skip to Main Content
Dystrybucja Paliw w Polsce

Dystrybucja paliw w Polsce

Firma MDH istnieje na rynku już wiele lat, stawiając na sprzedaż hurt oraz sprzedaż detal. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa pozwoliła nam na rozwój naszej firmy i nadanie jej odpowiedniego kierunku. Nasza firma MDH oferuje paliwo, posiadające najwyższą jakość i nie ma tu znaczenia czy interesuje Państwa hurt, czy detal. Chcemy być stawiani za wzór, ponieważ spełniamy najwyższe oczekiwania naszych klientów w takich województwach jak: śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie. Wyróżniamy się na tle konkurencji, oferując naszym klientom to, co najlepsze – wysokiej jakości benzynę, ropę oraz diesel. Dystrybucja paliw to nasza codzienna misja, ponieważ nasze profesjonalne pojazdy, w sposób bezpieczny przewiozą dane paliwo w wybrane miejsce. Posiadamy już grono zadowolonych klientów i również Państwa zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż hurt, jak i detal, benzyny, ropy oraz diesla rozciąga się na województwa śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie.

Współpracuj z najlepszymi

Stawiane sobie wysokie wymagania doprowadziły nas do współpracy z jednymi z najpopularniejszych marek na rynku, które zawsze posiadają potwierdzoną normę. Są to firmy: Orlen, Lotos, Galon i Solumus. Nasza sprzedaż hurt czy detal musi opierać się na paliwie o wysokich standardach, ponieważ tylko wtedy dane pojazdy i urządzenia, będą mogły pracować w sposób prawidłowy. Benzyna, ropa oraz diesel, które oferujemy na terenie takich województw jak: śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie dają gwarancję zadbanego silnika, który nie ulegnie nadmiernej eksploatacji. Dystrybucja paliw, którą zajmujemy się od lat, to gwarancja profesjonalizmu, którym są obdarzeni ludzie, z którymi współpracujemy. Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców autocystern, dane paliwo zawsze będzie dowiezione we wskazane miejsce i na czas, w sposób bezpieczny.

Sprzedaż hurt lub detal i dystrybucja paliw to hasła, którymi kierujemy się na co dzień.  Jeśli więc interesuje Państwa benzyna, ropa lub diesel w województwach: śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie, to nie ma się nas czym zastanawiać! Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami:

MDH Sp. z o.o.

ul. Pułaskiego 25

42-200 Częstochowa

NIP: 5732850700

REGON: 243643155

KRS: 0000520488

Tel. 518 247 747

Tel. 518 718 018

e-mail: biuro@mdh.net.pl